Hakkımızda

_

Neden Biz ?

13 Yıllık Tecrübemizle Sektörde Liderliğimizi Sürdürüyoruz.

Net Hurda sizden her çeşit hurdayı kapınıza kadar gelerek değerinde nakit olarak alıyor.Net Hurda olarak talepleriniz doğrultusunda yapılan keşifler neticesinde değerlendirme yapılmaktadır.

.

  • Kalite
  • Güvence
  • Garanti
  • Memnuniyet
_

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Net Hurda Firması olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasını her yerinde hurda alımı ve geri dönüşümde hizmet vermeye devam ediyor. Net Hurda sizden her çeşit hurdayı kapınıza kadar gelerek değerinde nakit olarak alıyor.

Net Hurda olarak talepleriniz doğrultusunda yapılan keşifler neticesinde değerlendirme yapılmaktadır. Değerlendirmenin ardından, yapılacak işlemlerin onayından sonra firmamız sizlere çözüm önerileri sunmaktadır.

_

Yorumlarınız

Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Tekstil atolyemiz vardı taşımak zorunda kaldık taşıma esnasında hurdalar çıkmaya başladı ve bunları paraya dönüştürmeye karar verdim. Net hurdayı google aramalarında buldum çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Zeki Öztaç

Esenyurtta ikamet ediyorum bodrum katında uzun zamandır biriktirdiğim hurdalar vardı en sonunda satmaya karar verdim net hurda ile tanıştım.. gerçekten işlerini çok titiz yapıyorlar tavsiye ederim herkese..

Rümeysa Gülen

Zonguldakta marketler zincirimiz var tadilat yapmaya karar verdik bu esnada çok hurda birikti bunları çöpe atmak yerine değerlendirmeye karar verdim.google aramaklarında taşdemir hurda ile karşılaştım çok memnun kaldım teşekkür ederim..

Lütfü Engin

Open chat